2-0 w setach i do domu

Od trzeciej rundy, aż do wielkiego finału Australian Open przygotowaliśmy dla Ciebie super promocję! Jeśli zawodnik, na którego zwycięstwo postawiłeś będzie prowadził w setach 2-0 to rozliczymy Twój zakład jako wygrany!

Nie czekaj co się wydarzy, odbierz kasę i graj dalej!

Promocja obejmuje zakłady przedmeczowe postawione na rynek Zwycięzca Meczu w turnieju Australian Open singli mężczyzn.​

Regulamin Promocji

• Promocja jest ważna od 20.01.2023 (od godziny 00:01) do 29.01.2023 (do godziny 23:59).
  • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
  • Promocją objęte są tylko zakłady przedmeczowe z oferty Australian Open 2023 (turniej singli mężczyzn).
  • Zakłady objęte promocją będą znajdować się w rynku “Zwycięzca Meczu”.
  • Zakład zostanie rozliczony jako wygrany po zakończonym meczu jeśli wybrany przez gracza zawodnik będzie prowadził w setach 2-0 (lub 0-2).
  • W przypadku zakładów kombinacyjnych wszystkie selekcje na kuponie muszą zostać rozliczone, aby gracz mógł skorzystać z promocji “2-0 w setach i do domu”.
  • W przypadku przerwania spotkania lub kreczu na rzecz rywala zakłady na Zwycięzcę Meczu zostaną rozliczone jako zwrot, nawet jeżeli przed przerwaniem spotkania któryś z zawodników będzie prowadził 2-0.
  • LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania postawionych zakładów w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
  • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.