FORTUNA

Fortuna to bukmacher działający na polskim rynku od ponad 20 lat. Przedmiotem działalności FORTUNA zakłady online Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. FORTUNA prowadzi działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP. W zakładach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które przestrzegają regulaminu gry. FORTUNA posiada obecnie sieć ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników. FORTUNA to dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług i ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce od 2009 roku na podstawie decyzji Ministra Finansów oferowała Klientom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE.

FORTUNA od 1 stycznia 2014 jest głównym sponsorem Legii Warszawa. Podpisany w listopadzie 2013 roku kontrakt będzie obowiązywał przez 3 lata. W 2016 kontrakt został przedłużony na kolejne sezony.  Fortuna sponsoruje również GKS Katowice i Podbeskidzie Bielsko-Biała. FORTUNA nieodłącznie związana jest ze sportem, stąd zaangażowanie w różnorodne inicjatywy sportowe oraz wsparcie lokalnych klubów sportowych. Z dumą od lat wspieramy FORTUNA Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę piłkarską Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2010 i wiele innych. Dnia 25 lipca 2017 roku FORTUNA Zakłady Bukmacherskie została nowym złotym sponsorem Miedzi Legnica.

FORTUNA to pewny i stabilny kapitał. Od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. FORTUNA to wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. Firma należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

Jak się zarejestrować w Fortunie

Jak postawić pierwszy zakład – Fortuna