Świątek wygra Wimbledon Kurs 100

Nie masz jeszcze konta w LV BET? Załóż dzisiaj i łap super kurs na Igę Świątek!

Wpłać minimum 20 PLN i postaw za dokładnie 1 PLN ze środków własnych lub bonusowych na Igę Świątek jako zwyciężczynię Wimbledonu.

Jeśli Twój zakład będzie wygrany policzymy Ci wygraną po kursie 100!

Środki bonusowe, które zostaną wypłacone za udział w promocji podlegają wyłącznie 1-krotnemu wymogowi obrotu.

Jeśli chcesz stawiać za środki bonusowe pamiętaj, że minimalny kurs kuponu to 1.75 aby zagrać za bonus. Jeśli Twój faworyt ma niższy kurs niż 1.75 – przygotuj kupon kombi z drugim dowolnym wydarzeniem z oferty sportowej aby finalny kurs kuponu wynosił min. 1.75.

 1. Promocja jest ważna od 01.07.2024 (od godziny 10:00) do 11.07.2024 (do godziny 11:59).
 2. Oferta przysługuje tylko graczom zarejestrowanym w LV BET od 01.07.2024 (od godziny 10:00) do 11.07.2024 (do godziny 11:59).
 3. Oferta przysługuje wyłącznie graczom LV BET, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 4. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden udział w promocji “Świątek wygra Wimbledon Kurs 100”.
 5. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu za tą promocję w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 6. Minimalna kwota, którą należy wpłacić, aby wziąć udział w promocji to 20 PLN (wpłata w trakcie trwania promocji tj. od 01.07.2024 (od godziny 10:00) do 11.07.2024 (do godziny 11:59).
 7. Stawka kwalifikująca do udziału w promocji: dokładnie 1 PLN brutto ze środków własnych lub bonusowych.
 8. Postaw za dokładnie 1 PLN ze środków własnych lub środków bonusowych zakład na zwycięstwo Igi Świątek w Wimbledonie (rynek: Zakład długoterminowy, zwycięzca Wimbledon 2024: selekcja Świątek).
 9. Zakłady dokonane przy użyciu środków bonusowych także kwalifikują się do tej promocji. Jeśli chcesz stawiać za środki bonusowe pamiętaj, że minimalny kurs kuponu to 1.75 aby zagrać za bonus. Jeśli Twój faworyt ma niższy kurs niż 1.75 – przygotuj kupon kombi z drugim dowolnym wydarzeniem z oferty sportowej aby finalny kurs kuponu wynosił min. 1.75. Tylko kupony z dwoma selekcjami będą brane pod uwagę.
 10. W promocji udział bierze wyłącznie pierwszy kupon klienta spełniający warunki promocji.
 11. Jeśli kupon gracza zostanie rozliczony jako wygrany gracz otrzyma 100 PLN w bonusie.
 12. Środki bonusowe, które zostaną dodane za udział w promocji podlegają 1-krotnemu obrotowi (w terminie 30 dni) po kursie minimalnym 1.75.
 13. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich z wyłączeniem Gier, Player Bets, LV Jackpot oraz Sportów Wirtualnych.
 14. W przypadku odwołania/przełożenia spotkania, zakłady zostaną zwrócone, a promocja nie wchodzi w życie.
 15. Jeśli klient bierze udział w innej promocji dla nowo zarejestrowanych graczy, w której postawił wcześniej kwalifikujący się kupon, nie bierze udziału w powyższej promocji.
 16. Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to bonus za promocję “Świątek wygra Wimbledon Kurs 100” zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu.
 17. Zakłady z wykorzystaną opcją Cash-Out nie biorą udziału w promocji.
 18. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy Klient spełni wymóg 1-krotnego obrotu.
 19. Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus w promocji.
 20. Środki bonusowe w kwocie 100 PLN wypłacone zostaną na konta graczy w poniedziałek 15.07.2024 do godziny 15:00.
 21. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 22. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania nagród oraz unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenia bonusu.