TOTOLOTEK

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach.

W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek S.A. jako oficjalny partner wspiera obecnie rozgrywki Pucharu Polski w piłce nożnej, Lechię Gdańsk – czołowy klub piłkarskiej Ekstraklasy oraz sekcję koszykówki Legii Warszawa.

W latach 2014-2016 Totolotek był także sponsorem Górnika Zabrze i Wisły Kraków oraz w latach 2014-2017 Jagiellonii Białystok. W 2015 roku wspieraliśmy turniej tenisowy Katowice Open oraz Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Łodzi

Główny produkt spółki to Toto-Mix – zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie są również totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek oraz zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Toto-Racing i wyścigi konne GBI (szerzej o naszej ofercie niżej).

Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu za otwarcie konta + bonus 100% aż do kwoty 1000 zł!

Świetna oferta na początek przygody w zakładach bukmacherskich online. Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 1000 zł! Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 20 zł na grę. Nigdzie nie znajdziesz takiej oferty powitalnej – sprawdź nas teraz!

Rejestracja  – sprawdź jakie to proste!

Postaw pierwszy zakład bukmacherski !

Jak dokonać wpłaty na konto