300 PLN na Gry & Wirtualki

1 Dokonaj wpłaty zaznaczając BONUS 300 PLN NA GRY & WIRTUALKI
2 Przy wpłacie 600 PLN otrzymujesz bonus 300 PLN
3 Po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych
4 Możesz typować Sporty wirtualne lub Gry za więcej!

 1. Czas trwania promocji: 18.06.2024 (od 12:00) – 23.06.2024 (do 23:59).
 2. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 3. Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 4. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 5. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.
 6. Wysokość bonusu to 50% od depozytu maksymalnie do 300 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 13 jako (Y).
 7. Saldo bonusowe (otrzymane środki bonusowe oraz wpłacony depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) podlegają 6-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75 oraz będzie ważny przez 30 dni po dodaniu go na konto gracza.
 8. Zakłady z oferty bukmacherskiej, LV Jackpot oraz Player Bets nie wliczają się do obrotu środkami bonusowymi.
 9. Jeśli klient ma już aktywny bonus na koncie, to środki bonusowe z promocji (depozyt + bonus) będą oczekiwały w kolejce bonusowej. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu depozyt wraz z bonusem zostaną dodane na saldo gracza.
 10. Twój bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu założonego ze środków bonusowych. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady założone ze środków bonusowych będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany. Zakłady zwrócone i odwołane nie wymagają obrotu.
 11. Wszystkie zdarzenia postawione za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed datą wygaśnięcia bonusu. W przypadku braku rozliczenia wszystkich zakładów postawionych za środki bonusowe w wymaganym terminie zostaną one w całości anulowane.
 12. Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.
 13. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
 14. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.
 15. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 16. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 17. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu bonusem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 18. W przypadku wykorzystania bonusu oraz nie spełnienia wymaganego obrotu, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 19. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 20. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
 21. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem,
  3. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  4. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  5. w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  6. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.