300 zł za mistrzostwo Borussii albo Bayernu

Już w sobotę poznamy rozstrzygnięcia w walce o mistrzostwo Niemiec! Bayern Monachium panował na krajowym podwórku przez ostatnią dekadę – wygrali dziesięć kolejnych mistrzostw z rzędu, co jest rekordem, jeśli chodzi o topowe rozgrywki europejskie. Jednak… każda seria się kiedyś kończy, prawda? Bawarczycy przed tygodniem zaliczyli wpadkę, która może okazać się bardzo kosztowna. Mimo prowadzenia do przerwy, ulegli na własnym boisku RB Lipsk 1:3. To potknięcie wykorzystała Borussia Dortmund i wskoczyła na fotel lidera. Ekipa z Zagłębia Rurhy ma niepowtarzalną szansę, by zdobyć pierwszy tytuł od 2012 roku i przerwać hegemonię Bayernu. Jednak aby to się stało, w ostatniej kolejce muszą postawić kropkę nad „i”, pokonując Mainz (przy założeniu, że Bayern wygra z FC Koln). Obie drużyny w tabeli dzielą zaledwie dwa punkty, więc jeszcze wszystko może się wydarzyć! Takiej walki na niemieckim podwórku nie było od lat. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję, dzięki której nowi użytkownicy mają okazję wygrać 300 zł, stawiając zaledwie „dwójkę”! Co trzeba zrobić? Sprawdź szczegóły poniżej! 

300 zł za mistrzostwo Niemiec Borussii Dortmund albo Bayernu Monachium

1. Od dnia 25.05.2023 do 27.05.2023 do godziny 15:30 zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na zdobycie mistrzostwa Niemiec przez Borussię Dortmund albo Bayern Monachium (1. Niemcy – klasyfikacja końcowa, Borussia Dortmund (numer zakładu: 8103) albo Bayern Monachium (numer zakładu: 8085). z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych gracz otrzyma dodatkowe 100 zł, co łącznie daje aż 300 zł w bonusie!

5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych).

Promocja ta łączy się z promocją „Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji”, w której za zaznaczenie obu zgód marketingowych podczas rejestracji (na komunikację marketingową poprzez wiadomości e-mail oraz SMS) gracz otrzymuje bonus o wartości 100 zł w punktach FKP. Oznacza to więc, że jeśli gracz podczas rejestracji zaznaczy obie zgody marketingowe oraz spełni warunki promocji opisane wyżej, otrzyma łącznie 300 zł bonusu w punktach FKP.

Zarejestruj się i zagraj!

Zasady promocji:

Oferta: prematch, opcja „Dortmund” albo „Bayern M.” (1. Niemcy – klasyfikacja końcowa, Dortmund, numer zakładu: 8103 albo Bayern M., numer zakładu: 8085).

Kanały: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna.

Data: od 25.05.2023 do momentu rozpoczęcia ostatniej kolejki Bundesligi, czyli godziny 15:30 w dniu 27.05.2023.

Depozyt: min 30 zł

Stawka: min. 2 zł

Bonus: 200 zł w punktach FKP jeżeli kupon okaże się wygrany

 

Warunek: w trakcie trwania promocji w dniach 25-27.05.2023 zarejestruj konto w Fortunie, zrób pierwszy depozyt za min. 30 zł następnie postaw pierwszy kupon za min. 2 zł zawierający typ na zwycięstwo Borussi Dortmund albo Bayernu Monachium w rozgrywkach piłkarskiej Bundesligi, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany otrzymasz bonus 200 zł w punktach lojalnościowych.

Ważne: Bonus zostanie wypłacony maksymalnie do 72 godzin od daty rozstrzygnięcia kuponu.

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.