BONUS 100 PLN NA SPORTY WIRTUALNE W LVBET!

Sprawdź ofertę sportów wirtualnych LVBET i odbierz bonus do wykorzystania na swoje ulubione dyscypliny!

Dokonaj depozytu na swoje konto i odbierz dodatkowo 100 PLN do wykorzystania w ofercie sportów wirtualnych!

Wirtualna piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne! Wirtualne sporty, prawdziwe emocje i wygrane co kilka minut!

Bonus będzie dostępny na Twoim koncie do 22.02.2019 do godziny 23:59.

Przy wpłacie 200 PLN otrzymasz bonus 100 PLN.

Regulamin Promocji

 1. 1.Czas trwania promocji: 19.02.2019 10:00 – 22.02.2019 23:59.
 2. 2.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 3. 3.Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 4. 4.Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 5. 5.Oferta bonusowa jest ważna do 22.02.2019 23:59. Bonus jest dostępny przy wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 6. 6.Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.
 7. 7.Wysokość bonusu to 50% od depozytu maksymalnie do 100 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 11 jako (Y).
 8. 8.Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.
 9. 9.Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to bonus na sporty wirtualne zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany.
 10. 10.Nie jest dozwolone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.
 11. 11.Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
 12. 12.Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.
 13. 13. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 14. 14. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 15. 15.W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu bonusem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 16. 16.W przypadku wykorzystania bonusu oraz nie spełnienia wymaganego obrotu, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 17. 17.Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 18. 18.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.